9107 پیش شماره متعلق به کجاست ؟

در این قسمت از مقاله ی نیکان تل به موضوع 9107 پیش شماره متعلق به کجا می باشد؟ می پردازیم . نیکان تل با پاسخ به این سوال به طور کلی جواب را برای کاربران ذکر نموده است . با ما همراه باشید .

پیش شماره ی 9107

رسپینا. بله جواب کلمه ی گفته شده (رسپینا ) میباشد .

در همین ابتدای متن باید بدانید که این پیش شماره (9107 ) برای شرکت رسپینا است .

حال به طور کلی از جهت خرید و امکانات به این موضوع می پردازیم

امکانات این خطوط به چه صورت است و یا بهتر است بگوییم با داشتن خط تلفن اینترنتی رسپینا چه امکاناتی در اختیار شما قرار خواهد گرفت ؟

باید بدانید که این خطوط بر بستر ویپ ها ارائه میشوند .

مزیت های مهم این خطوط تلفن جابجایی راحت و حمل نقل آسان است زیرا این خطوط بدون انتقال خط بر بستر اینترنت خدمات ارائه نی دهند.
مزیت بعدی تلفن اینترنتی 9107 امکان برقرار نمودن تماس ها با هر شماره ای در هر قسمت از دنیا که حضور دارید می باشد .

داشتن تعرفه های مناسب و اقتصادی برا تماس های دورنی و خارجی مزیت دیگر آن می باشد .

علاوه بر موارد بالا پشتیبانی نمودن ب طور ۲۴ ساعته و همچنین برقراری مکالمات با تلفن های همراه و با اپلیکیشن اختصاصی دیگر قابلیت های خطوط 9107 هستند . در اکثر کارها انجام دریافت فکس ها و ارسال آن ها بسیار وقت گیر است خطوط 9107 این امکان را نیز به طور راحت انجام می دهد ‌. با این خطوط دیگر نگران
برقراری تماس با ترافیک اینترنت نباشید زیرا این مشکل بدون هیچ ترافیکی از طریق این خطوط حل شده است .

ویپ :

از خطوط تلفن ویپ در متن بالا گفته شد با پیشرفته تر شدن محیط های کاری امروزه افراد اکثرا با ویپ آشنایی دارند و ترجیح بسیاری از افراد این خطوط میباشد به دنبال این موضوع نیکان تل به چن مورد از امکانات مهم این تکنولوژی (ویپ ) پرداخته است .

امکانات مهم :

امکانات تلفن ویپ داشتن تعرفه های مناسب برای تما می تماس ها ، انجام ارسال و دریافت فکس ها ، توانایی استفاده چند تلفن از یک خط تلفن ، توانایی انجام ضبط کردن تمامی مکالمات ، داشتن صف تماس ، مقرون به صرفه بودن ، عدم احتیاج به سیم کشی و …

امکانات ذکر شده در متن بالا فقط بخشی از تمامیه امکانات تلفن های ویپ هستند .
استفاده ی راحت و آسان منعطف بودن و مقیاس پذیری آسان این تلفن ها باعث شده تا محبوبیت خاصی در بین افراد ویپ ها داشته باشند .

تلفن های ویپ برقراری تماس ها در هر نقطه و مکانی که میباشید را ممکن می سازد .

تعریف خطوط تلفن های ویپ به شرح زیر است ؛

تلفن VoIP یا Voice over Internet Protocol که عبارت کامل در برابر مخفف است میباشد که به معنی انتقال صدا تماس‌گیرندگان بر بستر اینترنت است .

چند مورد از قابلیت های مهم (ویپ )را نیز باز گو نموده ایم

توزیع خودکار تماس ها ، همگام‌سازی با نرم‌افزارهای CRM، سیستم گزارش‌گیری تماس‌ها، دارای صندوق صوتی، برقراری کنفرانس صوتی و تصویری ، جابجایی خطوط ، پشتیبانی ۲۴ ساعته، دارای منشی تلفنی گویا ، فکس اینترنتی و…

اگر به دنبال پیشرفته تر کردن محیط کار و داشتن امکانات در شآن کسب و کارتان می باشید می توانید به سایت نیکان تل مراجعه نموده و بعد از مشاوره ی کامل محصول مورد نیاز خود را انتخاب و خریداری کنید . شرکت نیکان تل در تلاش است تا همیشه بهترین نوع محصولات را بر اساس نیاز مشتریان به آن ها ارائه دهد .

جهت خرید خط تلفن اینترنتی نیز میتوانید به سایت نیکان تل مراجعه کنید .

آخرین مقالات منتشر شده

دیدگاه خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *