رانژه شدن خط تلفن چقدر طول میکشد

رانژه شدن خط تلفن چقدر طول میکشد ؟ این سوال اکثر افراد میباشد که نیکان تل برای پاسخ کامل به آن مقاله ای عنوان نموده برای اطلاع بیشتر ما را دنبال کنید .

همه چیز درباره ی رانژه شدن خط تلفن :

ضعیف بودن و کندی اینترنت برای تمامی افراد رخ داده است که یک موضوع اذیت کننده می باشد به خصوص برای کاربرانی که از اینترنت بسیار استفاده می کنند و یا به نوعی کار آن ها با اینترنت می باشد و اختلال در اینترنت باعث عقب افتادن کارها و برنامه ی روزانه ی یک فرد را مختل می کند .

حال به موضوع این بخش از مقاله می رسیم رانژه !

رانژه یعنی چه؟
به کاری که شرکت مخابرات در برقراری ارتباطات تلفنی مشترک با شرکت های خدمات دهی اینترنتی انجام می دهد را گویند .

بیشتر بدانید؛ ( در عمل رانژه مسیر سیم تلفن که مشترک است مخابرات تغییر داده تا شرکت ها بتوانند به اینترنت همراه نیز دسترسی یابند )

امروزه اینترنت و استفاده از آن بسیار گسترده شده است و با توجه به وجود مشکلاتی نظیر سرعت کم و یا قعطی اینترنت در بعضی مواقع خصوصا در شرکت های بزرگ که کارهای ادارای یا جلسات آنلاین مهمی برگزار میکنند یک مسئله مهم بشمار می رود .

زمانی که از این قبیل مشکلات رخ دهد شرکت ها ،سازمان ها و یا ادارات به دنبال قطع کامل ارتباطات با شرکت های اینترنتی می باشند و اما بعد از مطرح نمودن قطع همکاری شرکت های اینترنتی به دنبال بهانه برای حفظ مشتریان هستند پس باید بسیار در این مواقع آگاهی داشت .رانژه شدن

نکات مهم  :

نکته ی مهمی که باید بدانید این است که در مواقعی که شما بخواهید رانژه صورت بگیرد و در پی این خواسته نامه ای به مخابرات ارسال نمایید وبعد از عمل رانژه از خط خود استفاده کنید .

اصطلاح رانژه مربوط به صنعت مخابرات است .مخابرات باید خط را رانژه کرده تا بتوانید به عنوان یک خط ای دی اس ال استفاده کنید .

مشکلات را هیچ کس گردن نمی گیرد و شرکت های اینترنتی تمامی اختلالات را به مخابرات مرتبط می دانند اما در طرف مقابل نیز مخابرات می گوید که قطع هر نوع ارتباطی در بین دو شرکت است و هیچ رابطه ای به آن ها ندارد و رانژه شدن خطوط را به طور رایگان نباید انجام دهد و در پی این عمل از شرکت های اینترنتی برای زیر نظر داشتن تمامی مراحل و خطوط های مختلف نمایندگانی می خواهد تا عمل های انجام شده کامل در زیر نظر این افراد باشد .
با بحث این موضوع شرکت های اینترنتی مدعی شدند که کارمندان یا همان نمایندگانی که فرستاده می شوند نمی توانند در زمان رانژه در محل حضور داشته باشند و اجازه ی نظارت کامل را ندارند که پاسخ این مطلب نیز از سمت مخابرات این گونه بوده که تجهیزات مربوطه بسیار هزینه بر میباشد و به دلیل حساسیت این عمل ناظران مخصوص فقط اجازه ورود دارند .
درگیری های بسیاری در این بین وجود دارد اما ما به دنبال حل مشکل برای رهایی از کندی اینترنت و استفاده از اینترنت همراه میباشیم .و بهتر است در ابتدای تهیه ی خطوط به رانژه شدن آن نیز فکر کرده و این عمل را انجام دهید .

حداکثر زمان رانژه شدن خط تلفن چه مدت است ؟

نکته ی دیگری که در این خصوص برای بسیاری از شرکت ها مهم میباشد مدت زمان این عمل است که باید بدانید رانژه شدن خطوط تلفن ها باید ۶ روز حداکثر طول بکشد .

کابران عزیز که به دنبال پیشرفته تر کردن محیط کار و داشتن امکانات در شآن کسب و کارتان می باشید می توانید به سایت نیکان تل مراجعه نموده و بعد از مشاوره ی کامل در خصوص تمامی موارد به طور رایگان محصول مورد نیاز خود را انتخاب و خریداری کنید . کارمندان نیکان تل محصولات پیشنهادی نیز در صورت نبود اطلاعات کافی شما برایتان عنوان می کنند تمامی این موارد برای این است که بهترین نوع محصول را با رضایت کامل برای مجموعه ی خود داشته باشید .

همچنین شما کابران گرامی میتوانید برای خرید خط تلفن اینترنتی نیز به سایت نیکان تل مراجعه کنید .

آخرین مقالات منتشر شده

دیدگاه خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *