چگونگی فروش خط تلفن ثابت

اگر میخواهید بدانید چگونگی فروش خط تلفن ثابت به چه صورت است همراه ما در این مقاله باشید :

نحوه فروش خط تلفن ثابت به مخابرات

روش های فروش خط تلفن ثابت :

1 ) اپلیکیشن یا وب سایت های نیازمندی : شما میتوانید از طریق وب سایت ها و اپلیکیشن های نیازمندی درخواست فروش خط تلفن ثابت را ثبت کنید تا افرادی که نیازمند خرید خط ثابت هستند با شما ارتباط برقرار کنند،وب سایت های نیازمندی مانند دیوار،شیپور و …

2 ) اقدام از طریق سایت رند : میتوانید از طریق سایت رند و ثبت نام در این سایت اقدام به فروش خط ثابت نمایید.

3 ) ارائه کنندگان : فروش به ارائه کنندگان خط های مخابرات مانند تل سی و سایر شرکت های راه اندازی این خطوط هم امکان پذیر است.

برای فروش خط تلفن ثابت به کجا مراجعه کنیم

نحوه فروش تلفن ثابت :

برای فروش خط تلفن ثابت باید مواردی که در زیر گفته شده را رعایت کنید تا در کمترین زمان ممکن خط ثابت خود را به فروش برسانید.پس مرحله به مرحله با توجه به مواردی که در زیر گفته شده اقدام کنید تا به نتیجه دلخواه برسید.

موارد مهم در فروش طریقه فروش خط تلفن ثابت:

1. قیمت مناسب : برای اینکه خط تلفن ثابت شما به فروش برسد باید قیمت مناسبی را پیشنهاد دهید زیرا قیمت ارزان باعث ایجاد شک در ذهن خریدار خواهد شد و قیمت بالا نیز باعث منصرف شدن از خرید،پس بهتر است قیمت معقول و مناسبی ارائه شود تا فروش خط ثابت انجام شود.

2. شماره رند : اگر شماره شما رند است حتما آن را درج کنید زیرا خیلی از افراد به دنبال شماره های رند هستند و در جستجوی اینترنتی نیز خیلی شماره رند جستجو میشود،میتوانید از سایت رند استفاده کنید که شماره شما را در لیست خطوط رند قرار میدهد و این یک امتیاز خوبی در جهت فروش خط ثابت شما به شمار میرود اما اینکه رند بودن شماره خود را اعلام نکنید هیچ امتیاز منفی برای شما ثبت نخواهد شد.

3. نمایش درست شماره خط : اگر شما به درستی خط ثابت خود را در سایت درج نکنید ممکن است شخص خریدار نتواند شماره شما را بررسی کند و از خرید این خط منصرف شود.

4. میزان دیده شدن خط ثابت در سایت : خب اگر خط ثابت شما در سایت میزان بازدید و دیدگاه زیادی داشته باشد خرید این خط سریعتر انجام میشود،که میتوان خط را در سایت برای بیشتر دیده شدن و مورد توجه قرار گرفتن ویژه کرد یا آن را در صفحات اصلی سایت در معرض دید کاربران قرار داد تا مورد توجه بازدید کنندگان سایت قرار گیرد.

5 . بروز رسانی آگهی فروش خط ثابت : بروزرسانی کردن آگهی فروش خط ثابت در سایت باعث میشود که در جستجوی خریداران خط ثابت در ردیف های اولیه دیده شوید و سبب خرید خط شما شود.
بروزرسانی در سایت رند فقط یکبار در طول روز قابل انجام دادن است اما با خرید اشتراک از این سایت میتوانید در طول 24 ساعت چندین بار آگهی خرید خط ثابت را بروزرسانی کنید و در جستجو ها بالاتر نمایش داده شوید.

6 . تبلیغات : با تبلیغ کردن شماره خط ثابت خود در وب سایت ها و یا چاپ بنر میتواند کمک زیادی به فروش خط ثابت کند.

مواردی که در بالا گفته شد جهت فروش سریعتر و بهتر خط ثابت شما بود که امیدواریم استفاده کرده باشید.

برای کسب اطلاعات بیشتر میتوانید با کارشناسان فروش نیکان تل تماس بگیرید – 02191015505
فروش خط تلفن ثابت به مخابرات

در نهایت برای پیشرفته تر کردن و مجهز تر کردن کسب و کار خود میتوانید با تیم نیکان تل تماس حاصل نمایید تا خطوط ثابت اینترنتی که خدمات فوق العاده ای را در جهت آسان تر کردن مدیریت تماس ها دارد را مشاوره دهند و از این خطوط با مزیت های بسیار آن استفاده کنید.

جهت خرید خط تلفن اینترنتی میتوانید از وب سایت نیکان تل اقدام نمایید.

آخرین مقالات منتشر شده

دیدگاه خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *