شماره ی 02191012707 برای کجاست؟

برای پیدا کردن مالکیت خط 02191012707 و از این دست شماره ها ادامه این مطلب را به دقت مطالعه کنید تا آگاهی لازم در رابطه با خطوط سر شماره 9 رو به دست آورید.

02191012707

تماس های با شماره ناشناس را پاسخ ندهید :

تماس های ناشناس با عنواین مختلف مدتی هست تعدادش خیلی زیاد شده و دربین افراد جامعه سوال در مورد مالکیت این خطوط پیش می آید.

تعدادی از این تماس های ناشناس کلاهبرداری هستند و هدف آن رسیدن به حساب بانکی افراد میباشد.که قبل از پاسخ دادن به این شماره ها باید نکات زیر را دقت داشته باشید.

مواردی که باید قبل از پاسخ دادن به شماره ناشناس رعایت کنید :

۱. تا جای که امکانش هست شماره تماس های شما شخصی باشد.

۲. باید اطلاعات خود در مورد خطوط ناشناس و سر شماره این خطوط را بیشتر کنید .

۳. در هنگامی که تماسی به این صورت با شما گرفته میشود باید کاملا خونسرد باشید تا سریعا تماس را پاسخ ندهید.

۴. سعی کنید به هیچ عنوان تماس های ناشناس و نا آشنا را پاسخ ندهید.

۵. اگر تماسی به این صورت داشتید بدون هیچ کلامی تماس خود را پایان دهید.

اگر تماس را پاسخ دهید و به سوالات این اشخصاص کلاه بردار پاسخ دهید بدانید که گرفتار مشکلات زیادی خواهید شد و بهتر است سریعتر تماس را قطع کنید.

برای ردیابی شماره های ناشناس پروسه خیلی سختی را باید طی کرد و تقریبا در بعضی از اوقات نشدنی است اما تعدادی از تماس ها را میتوان از طریق نرم افزار truecaller ردیابی کرد و شخص کلاه بردار و مزاحم را پیدا کرد.و اگر خط شما سیم کارت باشد میتوان از طریق اپراتور همراه خط تماس را ردیابی کرد.

نکته : دقت داشته باشید برای استفاده از برنامه های ردیابی تماس حتما با کارشناسان و فعالان این حوزه مشورت کنید و بعد از آن استفاده کنید چون ممکن است مشکلات شما بیشتر از قبل شود.

شماره 02191077801

موارد مهم در مورد تماس شماره های ناشناس داخلی :

۱.از تماس گرفتن با شماره ناشناسی که با شما تماس گرفته است خود داری کنید.

۲. تماس با شماره های 909 و 7070 به علت اینکه این سر شماره ها برای مشاوره های تلفنی هستند علاوه بر تعرفه مکالمه هزینه هر دقیقه ارتباط گرفتن با مشاور را نیز دارد که بهتر است قبل از تماس با این خطوط از تعرفه و هزینه آن اطلاع داشته باشید.

۳. در صورتی که به شماره تماس ناشناس پاسخ داده اید و فرد کلاهبردار به خواسته خود رسیده است باید با شماره 195 تماس بگیرید و پیگیری های لازم را داشته باشید.

نکته : در زمان پاسخ دادن به تماس ناشناس کلاهبردارن سعی دارند که دقایق مکالمه بیشتر کنند تا به هدف خود برسند،بهتر است که شما زودتر به این تماس خاتمه دهید .

اغلب تماس های ناشناس یک فایل صوتی از پیش ضبط شده میباشد که بعد از پاسخ دادن تماس پخش میشود.

در این مطلب سعی داشتیم تا کمک کنیم که از دست کلاهبرداران فضای مجازی در امان باشید و مشکلی برای شما به وجود نیاید.

خط اینترنتی ویپ

اما میخوایم اطلاعات نیز در مورد خطوط اینترنتی که جایگزین خطوط ثابت مخابرات شده اند را ارائه کنیم

این خطوط با سر شماره 9101 و 9130 برای آسیاتک و 9109 برای پیشگامان از نیکان تل ارائه میشوند که برای شرکت ها و کسب و کار ها مناسب هستند و برای استفاده از این خطوط میتوان از طریق بستر اینترنت استفاده نموند و بدون محدودیت های جغرافیایی تماس ورودی و خروجی از خط برقرار کرد.

خدماتی که مرکز تلفن اینترنتی دارند شامل : منشی گویا،صف تماس،ضبط مکالمات،گزارش گیری ریز مکالمات،تنظیم ساعت کاری،صندوق صوتی،دایورت تماس ها و … میباشد.

برای کسب اطلاعا بیشتر میتوانید با کارشناسان فروش نیکان تل تماس بگیرید – 02191015505

آخرین مقالات منتشر شده